قوانین بازی

I. کلیات

1. ثبت نام ها

بازی جنگهای فضایی در شکل فعلی خود یک بازی تحت اینترنت می باشد، در حالت آزمایش بتا از فاز توسعه قرار دارد. ثبت نام کاملا رایگان می باشد و تنها شرط آن قبول داشتن قوانین و شرایط و ضوابط شرکت می باشد که می توانید انها را در اینجامشاهده کنید

2. حساب ها

هر بازیکن (نفر) تنها می بایست یک اکانت در هر یک از کهکشان های بازی داشته باشد. یک بازیکنی که 2 یا 3 اکانت در کهکشان های مختلف دارد به عنوان ناقض این قانون شناخته نمی شود

توضیح : این بدان معنا است که شما می توانید در هر کهکشانی تنها و تنها یک اکانت داشته باشید

3. بازی و انجمن

انجمن بازی به آدرس irforum.madmoo.comیک بخش رسمی از بازی جنگهای فضایی می باشد. هر تخلفی در انجا به عنوان تخطی از قوانین بازی حساب می شود و ممکن است جریمه هایی در بازی و در انجمن در بر داشته باشد.

4. زبان رسمی

زبان رسمی این بازی (www.spacewars.ir) و انجمن (irforum.madmoo.com) فارسی می باشد. در صورت خواهان پاسخگویی از سمت مدیریت را داشته باشند باید پیغام ها، سوالات و تمام صحبت های گوناگون به زبان صحیح یعنی فارسی نوشته شوند.

II. مجازات ها و ممنوعیت ها

1. تعدد حساب

توضیح : این به معنای مولتی اکانت می باشد

1.1. تعدد حساب به معنای ثبت نام بیشتر از یک اکانت برای هر بازیکن در هر کیهان می باشد. این امر به شدت ممنوع بوده و جریمه آن بسته شدن همه ی اکانت ها بدون هیچگونه هشدار قبلی می باشد. جرایم تخطی از این قانون برای حساب هایی که چه توسعه یافتند و چه صفر هستند حساب می شود، مدیریت متعهد و ملتزم نسبت به اجرای شدید این قانون نیست.

1.2. شرکت کنندگانی که از یک کامپیوتر یکسان استفاده می کنند ، این مقوله شامل جانشینان رسمی نیز می شود، باید به محض ثبت نام کردن .به عنوان جانشین رسمی یکدیگر در بیایند.

توضیح: این ماده یعنی اگر چند بازیکن بخواهند از یک کامپیوتر وارد بازی شوند می بایست به محض اولین ورود به بازی از گزینه جانشینی در بازی استفاده کرده و جانشین یکدیگر شوند و پس از ان تنها و تنها از طریق گزینه جانشینی وارد اکانت یکدیگر شوند.

حساب هایی که به عنوان حساب مرتبط به هم و جانشین معرفی نشده اند و از یک کامپیوتر برای بازی استفاده کنند به عنوان ناقض قانون شناخته شده و جریمه می شوند. بازیکنانی که از یک کامپیوتر استفاده می کنند نباید موارد ذیل را انجام دهند:

 • حساب یکدیگر را به هر نحوی از منابع پر کنند
 • ارسال و یا قبول معامله منابع و سفینه ها را حساب دیگر قبول کند
 • کمک و یاری به هر صورتی به اکانت دیگر برساند
 • در هر نبرد هماهنگ شده ای با حساب دیگر یا بر علیه یک بازیکن دیگر انجام دهد
 • به صورت همزمان به دو اکانت از طریق یک کامپیوتر ورود کند
 • هرگونه پروازی به سمت یکدیگر انجام دهد *
 • در مورد پروازهایی که بازخوانی شده اند استثنا در نظر گرفته می شود

1.3. تعدد حساب همچنین در نظر گرفته می شود هنگامیکه عملی مستقیم یا غیرمستقیم بین دو یا چند حساب اتفاق بیافتد، مانند:

 • ارسال منابع به یک سیاره هنگامیکه آن سیاره تحت یک و یا چندین حمله است
 • حملات متمادی با یک ناوگان ضعیف جهت ایجاد میدان ضایعات، که بازیکن دیگر آن را جمع آوری کند
 • جابجا%:8.9DB� منابع بین چندین اکانت تا ارسال شدن ان به اکانت اصلی

نکته: این ها چند نمونه جزئی از تعدد حساب مستقیم و غیر مستقیم می باشد. تشخیص موارد رخ داده در آینده بر عهده تیم پشتیبانی بازی می باشد.

2. جانشینی غیر مجاز

توضیح: این مورد همان Baby sitting می باشد

يعنی وارد شدن به يک اکانت شخص ديگر توسط کسی که در بازی اکانت دارد و يا حتی ندارد، بدون در نظرگرفتن مدت زمان و دليل آن. در هر بار ورود، آی پی و اطلاعات اتصال فعلی از مرورگر ثبت خواهد شد. با توجه به تشخیص تیم پشتیبانی، مجازات های این بخش می تواند بخشی از مجازات های بخش تعدد اکانت ( مولتی اکانت ) باشد

گرفتن یک حساب از صاحب حساب دیگر که دیگر از ان حساب استفاده نمی کند، همچنین به عنوان جانشینی غیرمجاز شناخته می شود ( مراقبت از یک حساب دیگر). هر بازیکن تنها می تواند در هر کهکشان یک حساب داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر لطفا بند 2 قسمت 1 این متن را مطالعه نمایید.

2.1. جانشینی غیر مجاز تنها زمانی مجاز است که از گزینه جانشینی در بازی استفاده شود. می توانید برای مطالعه بیشتر در مورد این گزینه بخش مربوط به جانشینی رسمی را ملاحظه کنید .

2.1.1. هر بازیکنی می تواند تا 2 جانشین داشته باشد.

2.1.2. بازیکنانی که جانشین حساب های یکدیگر هستند نمی توانند به یکدیگر حمله کنند. بعد از لغو جانشینی، آنها باید 24 ساعت قبل از ارسال حمله صبر کنند ( در صورت بررسی لاگ بازیکنان و تایید حمله زیر 24 ساعت، تیم پشتیبانی مجاز به توقیف و برخورد مقتضی با بازیکن خاطی می باشد )

2.1.3. مالک حساب، مسئول فعالیت های جانشینان خود است.

2.2. در هر حالت جانشینی ممنوع و قابل مجازات است.

2.2.1.در اولین تخلف هر دو اکانت برای 24 ساعات بسته خواهد شد اما برای حمله در دسترس نخواهند بود. در اين مدت کاربر موظف می باشد تا دلايل خود را برای مدير بيان کند.

2.2.2. در دومين بار تخلف، حساب ها برای مدت 10 روز بسته خواهد شد و نیمی از سفینه های موجود کاهش خواهند یافت. در این مدت بازیکن موظف است با مدیریت بازی تماس برقرار کند و توضیح دهد ( در این مورد نظر به تشخیص تیم پشتیبانی، زمان توقیف می تواند از 2 تا 9 روز کاهش یابد اما تیم پشتیبانی وظیفه ای بر کاهش طول مجازات ندارد)

2.2.3.در سومين بار تخلف، هر دو حساب تا اخر راند توقیف خواهند شد.

2.3 جانشینی و مراقبت بیشتر از 3 حساب

2.3.1. اگر حساب ها عضو یک اتحاد هستند، تخلف انها می تواند باعث کسر سفینه های تیمی شود (اگر سفینه ای وجود داشته باشد)

2.3.2 در صورت تخلف بار دوم توسط اعضای یک اتحاد، مجازات آنان افزایش یافته و می تواند باعث منتفی شدن قهرمانی اتحاد در راند شود، اگر این جانشینی باعث بروز آن بوده است

توضیح: یعنی اگر این جانشینی غیر مجاز باعث قهرمانی یک اتحاد شود چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم تیم پشتیبانی می تواند برنده راند را عوض نماید.

3. تعویض یا انتقال حساب ها

  1. فروش حساب ها در بازی ممنوع می باشد
  1. تبادل حساب ها یا انتقال در بازی غیرمجاز می باشد

4. مجازی پول و سرویس ها

انتقال پول مجازی (اعتبار، ستاره) یا سرویس های مجازی (اشتراک پرمیوم، اشتراک پلاتینیوم، ویژگی ها ) در یک کیهان مشترک، از یک کیهان به کیهانی دیگر، از یک ورژن بازی (کشور) به یک بازی دیگر مربوطه به شرکت XS-software غیرقانونی می باشد

اینگونه تقاضاها رد خواهند شد

5. باگ ها و آسیب پذیری های سيستم

باگ ها به عنوان يک ضعف يا اشتباه در اسکريپت های بازی در نظر گرفته می شوند که به کاربر اجازه می دهد تا با یک روش یا فعالیت غیر مجاز از بازی سود ببرد و/یا از اجرای وظایف مشخص شده سرور و/یا نرم افزار جلوگیری کند. برای باگ هنگامیکه در نظر گرفته می شود که مثلا برای یک حساب با امتیازات و موقعیت فعلی داشتن منابع و سفینه و موارد دیگر غیرممکن می باشد و مورد توقع نیست

5.1. اگر بازيکنی باگی را در بازی پيدا کند موظف است تا بلافاصله آن را به مديریت اطلاع دهد. در مواردی که کاربر از یک باگ گزارش نشده سوء استفاده کند باتوقیف حساب تا اخر راند جریمه خواهد شد..

5.2. اگر يک بازيکن از باگ گزارش شده ولی رفع نشده بازی سوء استفاده کند، با کاهش نصب ناوگان های موجود در تمام سیارات جریمه خواهد شد،یا به تشخیص تیم پشتیبانی توقیف و بستن حساب تا اخر راند یا جریمه دیگری که تیم پشتیبانی مناسب ببیند در نظر گرفته می شود

5.3. درحالت ورود مستقیم به یک حساب دیگر بدون آگاهی م'8(-8)7.7-لک آن، مثلاً هک کردن،دخالت غیرمستقیم در بازی با یک حساب دیگر، یا هر فعالیت خرابکارانه بر علیه بازیکن دیگر یا سرور، شخص خاطی با توقیف حساب تا 10 روز می شود و حساب هک شده تا زمان احراض هویت مالک اصلی اکانت توقیف خواهد شد.

5.4. در یک رویدادی که یک کوشش برای گیر انداختن سیستم به منظور ممانعت از کارکردن سرورها و/یا دستکاری کدهای بازی رخ دهد، شخص خاطی با توقیف حساب تا اخر راند مجازات خواهد شد

5.5. اگر بازیکنی بصورت غیر خودخواسته باگی را استفاده کند یا تخلفی در سیستم انجام دهد، فرد خاطی به وسیله توقیف تا اخر راند مجازات خواهد شد. این مجازات می تواند کسر شود اگر فرد خاطی بتوانند توضیح قابل قبولی در این زمینه ارائه دهد.

مدیریت بازی حق پیگیری خسارت وارده را در دادگاه بر طبق قانون جمهوری اسلامی ایران در مورد خسارت و بازپرداخت هزینه های مدیریت، بر علیه شخص خاطی دارد.

6. بات ها و تقلب ها

6.1. بات ها اسکريپت های (اتوماتيک) در هر فرمي که يک فعاليت را در يک اکانت شبيه سازيی کند هستند (بجز اسکريپت های خود بازی) استفاده از بات ها به هر صورتی غيرمجاز است و به صورت های زير مجازات خواهد شد: وقتی اثبات شود که بازيکنی از بات استفاده کرده،حساب او تا انتهای راند جاری بازی توقیف خواهد شد

6.2. کارهایی که بوسیله برنامه های خارجی باعث دستکاری بازی شده و تخطی از این قوانین می تواند باعث توقیف دائمی یا موقت بازیکنان مربوطه شود، این امر می تواند باعث منتفی شدن قهرمانی یک اتحاد در راند شود.

6.3. تخطی مکرر این قوانین و عدم رعایت اصول طبیعی بازی، مانند ایجاد حساب ها متخلف جهت به دست اوردن پیش نیاز احداث سیاره تیمی می تواند باعث حذف سیاره شده و منجر به انحلال اتحاد خاطی شود. اعضای اتحاد می توانند به وسیله توقیف حساب های انها مجازات شوند مگر اینکه بتوانند توضیح منطقی از عدم دست داشتن در این کار را بتوانند ارائه دهند

7. تزریق

تزریق یعنی کمک و پشتیبانی یک حساب به یک حساب دیگر از طریق منابع و یا عمل های دیگر و یا ارسال منابع به حساب دیگر بدون دریافت چیزی در ازای آن . این امر تنها شامل ارسال ساده منابع نیست، بلکه مثال های زیر را نیز در بر می گیرد:

 • ارسال منابع به سیاره ای که تحت حملات متعدد است.
 • حمله با یک ناوگان کوچک به منظور ایجاد فیلد بازیافت که یک حساب بزرگتر جمع آوری کرده و به مهاجم باز نگردد.
 • حمله با یک ناوگان کوچک جهت دریافت امتیاز نبرد برای یک یا چندین حساب
 • پرواز های هماهنگ شده، که یک بازیکن حمله ای به سمت بازیکن دومی ارسال می کند و بازیکن سومی ضایعات نبرد را جمع اوری می کند
 • معامله هایی مانند معامله اعتبار با منابع و بالعکس ممنوع است.
 • راه های دیگری که یک حساب منابعی بدون دریافت چیزی در قبال آن ارسال کند.

7.1. حمل و نقل ضایعات جمع آوری شده به حساب مالک مجاز است.اگر این مقدار بیشتر از 50 میلیون ضایعات نباشد

7.2. قرض دادن منابع از یک بازیکن به دیگری به شرط بازگرداندن منابع در طول یک هفته و مطلع ساختن مدیریت از این موضوع مجاز است اگر این مقدار بیشتر از 10 میلیون نباشد.

7.3. کلیه حالات ذکر نشده تبدیل یا کمک با منابع بین بازیکنان به عنوان تزریق در نظر گرفته می شود.

7.3.1. زمانی که اولین تخلف کشف شود، دو حساب برای مدت دو روز توقیف می شوند. در طول این زمان آنها موظف به تماس گرفتن با مدیریت بازی و ارائه توضیح هستند. درصورت عدم مقبولیت توضیحات، حساب ها با کاهش نیمی از ناوگان ها مجازات خواهند شد. در صورتی که توضیحات بعدی آنها مقبول واقع شود مجازات آنها بخشیده می شود( اما تعداد ناوگانهای کاهش یافته شده باز نمی گردد )

7.3.2. زمانی که برای دومین بار تخلف انجام شود، هر دو حساب برای مدت 10 روز توقیف شده و با کاهش نیمی از ناوگان های موجود مجازات خواهند شد. بازیکنان باید در طول مدت این استراحت اجباری با مدیریت تماس بگیرند و توضیحات لازم را ارائه کنند.

7.3.3. پس از تخلف مکرر بازیکنان می توانند مجازات های سنگین تری دریافت کنند، به عنوان اخرین اقدام تمام حساب های مربوطه به این کار به صورت دائمی توقیف خواهند شد

7.4. هرگونه از این تزریقات که باعث شود بازی از روال طبیعی خود خارج شود و باعث اتمام راند شود می تواند باعث منتفی شدن قهرمانی در راند فعلی شود

8. بازی جوانمردانه

بعد از قبول این قوانین بازیکنان متعهد می شوند به صورتی به بازی بپردازند که بازی بصورت عادلانه برگزار شود. اگر بازیکنان هر یک از نمونه های زیر را رعایت نکنند ، بازیکن و یا بازیکنان طبق بخش مجازات ها توقیف می شوند. اگر تخلف در موارد نمونه زیر موجود نبود تیم مدیریت حق کامل جهت برخورد با متخلفین به هر صورتی که تشخیص می دهند که جزای مناسبی برای تخلف است را دارا می باشند.

8.1. هنگامی که از قصد و یا بدون قصد قبلی یک و یا چندین بازیکان دارای اکانت، اکانت جدید ایجاد نمایند تا به حد نصاب جهت ایجاد سیاره تیمی نمایند، بعد ساخته شدن سیاره تیمی، سیاره مذکور حذف خواهد شد و اگر مدیریت تصمیم بر برخورد بیشتر بگیرند، می توانند یک و یا همه اکانتهای مربوط به این تخلف را توقیف نمایند

8.2. اگر یک بازیکانی در حال جانشینی غیرمجاز از یک بازیکن دیگر بوده و بدون در نظر گرفتن استفاده از گزینه جانشینی رسمی در بازی و هنگامیکه این حرکت جانشینی غیر مجاز باعث بروز مشکل برای نفر سومی شود (مانند پروازهای هماهنگ شده و اقدامات دیگر) بازیکن سوم می تواند تمام خسارات وارده به وسیله این حرکت هماهنگ شده را باز پس گیرد و حمله کنندگان جریمه خواهند شد. امتیازات نبرد برده شده و ضایعات بدست آمده نیز کسر می شوند.

این قوانین برای بازیکنانی که دارای ای پی های یکسان هستند نیز شامل می شود، اگر این بازیکنان در نبردهای هماهنگ شده بر علیه نفر سومی دخالت داشته باشند اکانتهای انها جریمه خواهد شد و مطابق با قوانین مولتی با انها برخورد می شدو.

* بازیکنان جانشین که از گزینه جانشینی استفاده می کنند حق جانشینی بیشتر از 7 ساعت را ندارند و اگر این مدت 7 روز صاحب اصلی وارد اکانت خود نشود - هردو اکانت به جرم بیبی سیتینگ جریمه و توقیف می شوند

8.3. هنگامیکه یک و یا چندین بازیکن بصورت عمدی و غیر عمدی در اکانت خود و یا از طریق ایجاد اکانتی جدید چندین سفینه ضعیف از نظر دانش و ارتقا تولید نمایند و از این سفینه ها جهت دفاع از خورشید استفاده کنند و یا اتحادی ایجاد نموده و از طریق ان اتحاد به دفاع از خورشید بپردازند متخلف حساب می شوند و با این متخلفین از دریافت هرگونه جوایز راند محروم شده و اگر این کار را ادامه دهند کریستال های برده شده بعد از نبردها کسر می شود

دقت داشته باشید این قانون بصورت عکس نیز مشمول تخلف می شود ( یعنی حمله کننده دارای نیرو های بسیار ضعیفتر از مدافع داشته باشد)

8.4. اگر تعداد بیشتر از 40 درصد اعضای یک اتحاد این قوانین را رعایت نکنند این اتحاد می تواند جریمه شده و ساختمانها و سفینه ها و یا کریستال های از برنده شده انها از سیاره تیمی کسر شود.

اگر رعایت نکردن این قوانین و تخلف باعث پیروزی اتحاد انها در راند شود پیروزی از انها گرفته می شود و اتحاد نزدیکتر به رسیدن به هدف بازی پیروز شناخته می شود و اتحاد نزدیکتر به عنوان پیروز راند اعلام می شود


 • موارد خاص *

نکته این موارد به وسیله تیم پشتیبانی سرور ایران به قوانین اضافه شده است و قوانین بر اساس موارد خاصی که در راندهای جاری پیش امده تنظیم شده اند

ماده های این بخش با گذشت زمان به روز رسانی و تغییر خواهند کرد - مسلم است در صورت هر تغییری از طریق پیام همگانی اطلاع داده خواهد شد.

ماده 1 - همانطور که در قوانین اصلی گفته شده استفاده از برنامه هایی که آی پی را عوض می کنند ممنوع است و در اینجا دوباره تاکید می شود، استفاده از اینگونه برنامه ها از حمله وی پی ان کاملا ممنوع می باشد و حتی استفاده یک بار از ان به معنای مولتی اکانت شناخته خواهید شد

ماده 2 - بازیکنانی جابجا می شوند و دارای چندین آی پی هستند موظف هستند به پشتیبانی فیدبک ارسال کنند و مشخص کنند آی پی هایی که از طریق آن وارد بازی می شوند را اعلام کنند تبصره 1 - مسلم است تغییر ای پی ها از طرف ارائه دهنده های اینترنت در نظر گرفته خواهد شد و این گونه تغییرات به منزله تغییر آی پی نخواهد بود.

ماده 3 - احداث اتحاد دوم یا موارد دیگری که منجر به تبانی می شوند، این مبحث به علت گسترده بودن موارد نمی توان همه شرایط را ذکر کرد و در صورت بروز چنین مواردی به تشخیص تیم پشتیبانی بازی طبق قانون برخورد می شود

ماده 4 - پروازهای هماهنگ شده بین دو بازیکن، دو اتحاد و یا دو بازیکن برب علیه نفر سوم و موارد مشابه ممنوع می باشد تنها در صورتی این پروازهای هماهنگ شده قانونی می باشند که بین دو بازیکن و یا دو اتحاد و غیره هیچگونه ارتباطی وجود نداشته باشد این ارتباط شامل پیام شخصی، جانشینی غیر مجاز، چند کاربری، مولتی و غیره می شود.

پروازهای هماهنگ شده یعنی پروازهایی که به وسیله دو نفر و یا بیشتر هماهنگ می شوند تا در زمان خاصی و در شرایط خاصی به وقوع بپیوندند به عنوان مثال می توان به دوئل اشاره کرد که جزو پروازهای هماهنگ شده است. همچنین حمله 2 نفر و یا بیشتر به یک بازیکن با فواصل کمترل از 10 ثانیه نیز پرواز هماهنگ شده حساب می شود دقت کنید این مورد تنها وقتی پرواز هماهنگ شده حساب می شود که قوانین دیگر بازی که ذکر شد مانند چند کاربری، مولتی و ورود غیرمجاز و دیگر قوانین را رعایت نکرده باشند

ماده 5 - ایجاد اتحاد دوم و زیرمجموعه کاملا ممنوع می باشد تعاریف اتحاد زیرمجموعه: اتحادی که بدون ایجاد سیاست مربوطه اقدام به همکاری با هم و حمله به اتحاد سومی را داشته باشند

تبصره 1 - لازم به ذکر است اتحاد زیر مجموعه به علت تنوع زیادی که در موارد احتمالی وقوع دارد به وسیله تیم پشتیبانی بازی تشخیص داده خواهد شد و ملاک تشخیص یک اتحاد به عنوان اتحاد زیرمجموعه به نظر و تشخیص اعضای تیم پشتیبانی بازی دارد مسلم است در صورتیکه اتحاد زیرمجموعه شناخته شود و هنوز در روند بازی تغییری ایجاد نکرده باشند برای بار اول هشدار داده می شود و زمان اعلام می شود تا اتحاد ها خود را اصلاح کنند و در صورت عدم رعایت طبق قوانین مجازات با انها برخورد می شود

9. اخاذی ، تهديد ، رشوه ، توهین

9.1. هرگونه رشوه يا توهين که به بازکنان ديگر فرستاده مي شود می تواند به بستن اکانت به صورت دايمی يا موقت منجر شود. همچنین هر گونه تهدید دیگر بازیکنان به قصد دریافت منابع و یا اعتبار ممنوع می باشد. مديريت همچنين حق دارد تا از ورود کاربر به انجمن و بازی جلوگيری کند.

در اولین بار این تخلف بازیکن می تواند از 5 تا 48 ساعت توقیف شود یا می تواند باعث بسته شدن امکان ارسال پیام شخصی از 5 تا 48 ساعت شود

در صورت تکرار برای بار دوم مدت توقیف می تواند تا 240 ساعت افزایش یابد

9.2. به کار بردن زبان توهین امیز در بازی مورد قبول نمی باشد، هرگونه گزارشی مبنی بر توهین دریافت شود با فرد خاطی برخورد می شود. حتی اگر سانسور کردن بر روی کلمه اعمال شود

استفاده از عکس و فیلمهایی از خارج بازی که توهین آمیز می باشند و یا دارای نام های زشت و توهین امیز هستند نیز به عنوان مطلب توهین امیز حساب شده و با فرد خاطی برخورد می شود. تمام افراد بر اساس شدت تخلف انها با انان برخورد می شود.

10. مجازات ها

علاوه بر موارد بازی ناجوانمردانه با توجه به قوانین شرح داده شده دربندهای 1 تا 7، موارد زیر نیز مجازات خواهند شد:

10.1. حالتهایی از تحت فشار گذاشتن و یا تهدید تیم بازی جهت دریافت امکاناتی مازاد بر موارد طبیعی بازی

10.2. استفاده از هر روشی برای دریافت اطلاعات شخصی و امنیتی از بازیکنان، مانند رمز عبور و تمام کدهای همانند آن و یا اطلاعات دیگری که برای فرد مذکور ممنوع می باشد، این شامل اعلام گزارش نبرد، گزارش جاسوسی بدون اجازه فرد دوم می شود..

10.3. شکستن قوانین برای یک اکانت به ازای هر کامپیوتر/آی پی به وسیله استفاده از نرم افزارهای مخفی سازی اطلاعات آی پی مانند نرم افزار های تغییر آی پی های عمومی و هر روش دیگری ممنوع می باشد.

توضیح: این بند به معنای ان است که نباید از وی پی ان و دیگر موارد مشابه استفاده کنید

10.4. استفاده از اسمها، لقب ها و عکسهای غير اخلاقی پروفایل بازیکنان و اتحاد.

10.5. توهين یا تهدید مسئولان بازی توسط کابران، بدون در نظر گرفتن زمان، مکان و چگونگی آن. مسئولان بازی حق دارند تا بسته به تصمیمشان هر نوع اقدامی را بدون تذکر به بازیکن خاطی انجام دهند.

10.6 تیم بازی حق اعمال کردن هریک از مجازات های زیر، بدون تذکر دادن به بازیکن را محفوظ نگه می دارد :

 • توقیف موقت از بیان نظرات در انجمن بازی.
 • توقیف دائم از بیان نظرات در انجمن بازی.
 • توقیف موقت از دسترسی به انجمن بازی.
 • توقیف دائم از دسترسی به انجمن بازی.
 • توقیف موقت از استفاده از سیستم پیام های بازی.
 • توقیف دائم از استفاده از سیستم پیام های بازی.
 • توقیف موقت حساب کاربر در بازی بدون در دسترس حمله قراردادن حساب.
 • توقیف موقت حساب کاربر در بازی با در دسترس حمله قراردادن حساب.
 • توقیف دائم حساب کاربر در بازی با در دسترس حمله قراردادن حساب.
 • بستن/فیلتر کردن دسترسی به سرورهایی که قسمتی از بازی هستند.

نکته: سوالات و اعلام دلیل برای حساب های پاک شده/ توقیف شده / غیرفعال شده می تواند از طریق قسمت پشتیبانی بازی پرسیده شوند. زبان زشت، توهین، و پرسید برای دلیل بیشتر از یک بار مورد قبول نمی باشد.

11. شارژ بک

شارژبک به عملی که درخواست بازگشت مبلغ بعد از پرداخت برای یکی از سرویس های بازی انجام می شود، گفته می شود. شارژبک ممنوع می باشد

جریمه شارژبک توقیف حساب بودن هیچ اخطاری است.

توضیح: این بند مربوط به روش های پرداخت خارجی می باشد و به ندرت شامل ایران می شود

12. تبلیغات{#II12}

هر گونه تبلیغات در مکان اطلاعات اتحاد، سیاره یا بازیکن، همچنین در نام آنها به فرم متن، عکس، بنر، لینک و دیگر موارد مطلقاً ممنوع است ( در این مورد مجازات برای شخص یا اتحاد متخلف با صلاحدید تیم پشتیبانی متغیر می باشد )

استثنا مربوطه به دیگر بازی های شرکت XS software می باشد

جریمه برای چنین عملی توقیف دائمی حساب فرد خاطی در انجمن و کهشکان های دیگر که حسابی باز شده است می باشد.

13 به اشتراک گذاشتن پاسخ مدیریت بازی (مربوطه به فیدبک)

13.1. به اشتراک گذاشتن عمومی صحبت های بین یک بازیکن و مدیریت که در قسمت پشتیبانی بازی صورت گرفته یا در پیغام شخصی صورت پذیرفته باعث توقیف موقت فرد خاطی می شود.

13.2. اشتراک گزاری عمومی مانند ارسال پست در انجمن ها، بلاگ ها، نرم افزارها ارتباط جمعی مانند یاهو مسنجر و اسکایپ و غیره می شود.

13.3. تنها پس از تایید مدیریت مربوطه بازیکنان می توانند اطلاعات مذاکره با تیم مدیریت را به اشتراک بگذارند و تنها وقتی که اشتراک گزاری آن خلاف قوانین بازی نمی شود مجاز است

13.4. مدیریت این حق را دارد که اطلاعات و مذاکرات بین خود و بازیکنان را به اشتراک عموم بگذارد تنها برای زمانیکه برای اثبات تخلف فرد مذکور لازم باشد.

14. اشتراک گزاری طلاعات شخصی بازیکنان به وسیله تیم مدیریت

مدیریت حق به اشتراک گزاری اطلاعات شخصی و امنیتی بازیکنان با هیچ فردی را ندارد (مانند ادرس ایمیل، ادرس ای پی، پرداخت ها و اطلاعات ورود ) این شامل درخواست نفرات سوم به هر دلیلی می شود. موارد زیر استثنا هستند:

14.1. مدیریت نمی تواند ادرس ایمیل فعلی حساب را اعلام کند زیرا ایمیل تنها مدرک معین کننده مالک حساب می باشد.

 • اگر به هر دلیلی بازیکن ایمیل خود را فراموش کرد می تواند یک فیدبک ایجاد نماید و سپس چندین مورد ایمیلی که حدس می زند ممکن است صحیح باشد را اعلام کند، سپس به تشخیص مدیریت در صورت صحیح بودن ایمیل به بازیکن اعلام می شود

14.2. اگر صاحب اکانت بخواهد تا اطلاعات ورود آی پی را مدیریت اعلام کند مدیریت می تواند تا زمان احراض هویت به وسیله اعلام ایمیل یا پرداخت ها از اعلام این اطلاعات خودداری کند

 • تیم مدیریت نمی تواند اطلاعات ای پی بازیکنان را با فرد سومی به اشتراک بگذارد (به هر دلیلی)

14.3 مدیریت حق ندارد اطلاعات خرید بازیکنان را با شخصی سومی در میان بگذارد، استثنای ان درخواست دولت، بانک، ، اپراتور های تلفن همراه و بخش های اجرایی دیگر که مدیریت را موظف به اشتراک گزاری اطلاعات می کند.

15. درخواست اطلاعات از طرف فرد ثالث

15.1. مدیریت این حق را دارد تا عمل های کنترل کننده ای را طبق گزارش های ارسالی بازیکنان مبنی بر تخلف افراد به انجام برساند، اما وظیفه ای بر اعلام نتیجه این عمل ها را به هیچ فردی ندارد.

15.2. تیم مدیریت حق ندارد نقش داشتن فرد سومی و هویت او را در یک عمل هماهنگ شده چه این ارتباط مستقیم و غیر مستقیم به راند فعلی هر کهکشان مربوط باشد را افشا کند

16. برخورد نهایی

تخطی از قوانین ذکر شده به وسیله یک یا چندین بازیکن بصورت ممتد می تواند باعث منتفی شدن راند فعلی شود، اگر تخطی از این قوانین باعث تاثیر گذاری بر نتیجه یک راند شود به هر طریقی، مدیریت این حق را دارد تا هرگونه مجازاتی که در بالا ذکر شده را به انجام برساند.

17. کاهش مجازات

17.1. مدیریت این حق را دارد تا مدت مجازات بازیکنان را به تشخصی خود طبق موارد بالا کاهش و یا افزایش دهد، همچنین می تواند مجازات هایی که در بالا ذکر نشده اند را به اجرا بگذارد.

17.2. اگر مدیریت مجازاتی را بردارد غیرقابل بحث می باشد و هرگونه بحثی در مورد آن در اینده باعث توقیف افراد پیگیر خواهد شد

III. گزارش ها

1. گزارش بازیکنان

گزارش بازيکن برای هرگونه تخلف، در انجمن بازی و یا از طریق پشتیبانی بازی صورت می گیرد.

1.1. در صورت گزارش غیر منصفانه فردی نسبت به فردی دیگر، فرد افطرا زننده می تواند به تشخیص مدیریت طبق مجازات تهمت زده شده توقیف شود.

1.2. در صورت گزارش های متعدد توسط یک بازیکن با هدف وارد کردن حساب ها به حالت تعطیلات رایگان می تواند باعث توقیف دو حساب با حداقل مجازات شود

2. گزارش کردن تیم پشتیبانی

در صورت بروز مشکلی و یا سوء استفاده از سوی مدیریت بازی، یک بازیکن و یا تعدادی از بازیکنان می توانند درخواست چک شدن مدیریت شوند. چنین درخواستی می بایست به صورت عمومی در انجمن بازی صورت گیرد. اگر گناهی ثابت شود، فرد خاطی از تیم مدیریت بازی حذف خواهد شد

 • متن های درخواست بررسی تیم پشتیبانی تنها زمانی مورد بررسی قرار می گیرند که به زبان ادبیات اداری نوشته شود

IV. اضافات

1. تجدید نظر نظرات تیم مدیریت

عمل ها و برخوردهایی که توسط ناظر بازی انجام می شود می توانند مورد بررسی و لغو همان ناظر و یا یک مقام بالاتر شوند.

عمل ها و برخوردهای انجام شده نمی توانند مورد بررسی و لغو قرار گیرند اگر با توجه به قوانین ذکر شده در بالا برخورد به عمل آمده باشد. استثنای این قانون هنگامی است که عملکرد مدیریت زیر سوال رفته باشد

2. تاوان و غرامت

2.1. اگر بازیکنی بر اثر باگی/اروری در بازی ضرر ببیند یا به علت عملکرد یکی از مدیران ضرر دیده باشد آن بازیکن جبران خسارت می شود.

2.2. اگر بازيکنی سعي کند تا بوسيله درخواست از مدير ديگر از تصميمات يک مدير چشم پوشی کند، بازيکن از بازی حذف خواهد شد. مگر آنکه با مدير ارشد تماس برقرار کند و دلایل خود را شرح دهد.

3. اعتراضات

هرگونه اعتراض غیرمنطقی به قوانين بازی می تواند منجر به يکی از مجازات های ذکر شده در بالاشود. بسته به نوع سوءرفتار، مجازات حتی می تواند به لغو سایر سرويس ها شامل انجمن بازی نیز گسترش یابد. اعضای تیم جنگهای فضایی توافق دارند که به بهترين نحو به اين گونه حرکات رسيدگی کنند.

4. موارد ذکر نشده

تیم پشتیبانی بازی حق دارد تا در حالتی که بازيکنی از قوانين تخطی کند را به تشخیص خود مجازات کند. - تیم بازی حق دارد مجازات متناسبی را برای بازیکنی که یک قانون شرح داده نشده را نقض کردهدر نظر بگیرد.

4.1. در موارد ذکر نشده شامل مواردی که در آن بازیکنان سعی در خارج شدن از حالت طبیعی بازی هستند مانند ایجاد حساب های مختلف جهت در یافت آمار غیر واقعی با هدف تاثیر گزاری مستقیم و یا غیر مستقیم بر روند بازی و طریقه پایان راند. برای برخی موارد به قسمت 2 بند 7 مراجعه کنید

4.2. در موارد ذکر نشده شامل تمام موارد تزریق با هدف کمک به یکی و یا چندین حساب می باشد همچنین به اتحاد که باعث تاثیر گزاری مستقیم بر نحوه پایان راند می شود

V. کمک مالی

کمک مالی به شرکت XS software ، چه از طریق SMS و یا هر روش دیگری غیر قابل برگشت می باشد. هنگامیکه یک حسابی به خاطر عدم رعایت قوانین بالا توقیف شده است، تیم مدیریت وظیفه انتقال اعتبارات از آن حساب را به یک حساب جدید را ندارند.

بازیکنی که به بازی کمکی اهدا نموده است به عنوان اهدا کننده حساب می شود. این امری کاملا اختیاری بوده و اعضای تیم بازی را هیچگونه موظف به هر نحوی نمی سازد. حالت اهدا کننده به هیچ طریقی به بازیکنان در مقابل دیگران برتریتی نمی دهد و این بازیکان حق درخواست چنین مواردی را ندارند و نمی توانند تقاضای غرامت به هر نحوی را از سوی اعضای تیم بازی نمایند.

VI. تيم بازي ( کارکنان )

کارکنان:

 • مسئولیتی نسبت به هرگونه خسارت وارده ( بدون در نظر گرفتن این امر که آن به بازی مربوط می باشد) بر اثر عضویت در بازی برای او رخ می دهد را ندارد
 • مسئولیت نسبت به هرگونه مشکلاتی که به خاطر ماشین ها که بازی را پشتیبانی می کند یا خود بازی رخ می دهد را ندارد
 • حق جبران خسارت بازیکنانی که از عملکرد کارکنان و یا ایراد های بازی خسارت دیده اند را برای خود محفوظ نگه می دارد.
 • حق ایجاد اصلاحات در بازی و همه جنبه های آن بدون هشدار قبلی را برای خود محفوظ نگه می دارد.
 • حق تغییر دادن اين قوانين با هشدار قبلی به بازيکنان از طريق ارسال پيام درون بازی و يا انجمن را برای خود نگه می دارد
 • حق بستن دسترسی متخلفین یا کسانی که از نظر تیم پشتیبانی متخلف شناخته شده اند به بازی و انجمن درزمان لازم را برای خود نگه می دارد.

VII. ارتباطات

تنها راه رسمی برقرای ارتباط رسمی با مدیریت بازی از طریق بخش پشتیبانی بازی می باشد. همچنین می توانید با استفاده از انجمن بازی با مدیریت ارتباط برقرار کنید، که البته تیم مدیریت موظف به حضور در آنجادر مدت بین 72 ساعت اداری یا تا 96 ساعت در ایام اخر هفته و پاسخگویی به سوالات و مکشلات می باشد.

VIII. کاربران

با ثبت یک حساب کاربران تصریح می کنند که این قوانین را خوانده و با محتویات آن، با پیروی از قوانین و جریمه ها در صورتی که کارکنان لزوم آن را تشخیص دهند موافقت کرده اند. آنها موظفند مرتبا تغییرات در قوانین را بررسی کنند. آگاه نبودن از قوانین برای کسانی که قانون را زیر پا گذاشته اند عذر موجهی نیست. کاربران مسئول اطلاعات شخصی خود هستند و نباید آنها را برای هیچ یک از کارکنان بازی - سابق یا فعلی - مهیا سازند. در صورت چنین رویدادی کارکنان بازی مسئول نیستند.

عدم اطلاع از قوانین دلیل موجه برای عدم رعایت قوانین نمی باشد

بازیکنان نسبت به اطلاعات شخصی خود مسئولیت قبول می نمایند و موظف هستند هیچ زمانی این اطلاعات را تحت اختیار هیچ شخصی از جمله تیم مدیریت بازی و کارکنان فعلی و قبلی بگذارند. اگر چنین امری رخ دهد تیم بازی هیچ مسئولیتی ندارد

تمام حقوق مادی و معنوی این بازی متعلق به شرکت XS Software JSCo www.xs-software.com می باشد

حقوق این متن به XsSoft JSCo تعلق دارد و تکثیر از آن بدون موافقت نامه کتبی از ما ممنوع است.

بازگشت به بالا